Sındırgı

Balıkesir Nöbetçi Eczaneler

 

Balıkesir nöbetçi eczaneleri

Balıkesir Nöbetçi Eczaneler Listesi - Balıkesir'de Nöbetçi Eczaneler

Bugün Hangisi Açık? Balıkesir'de, vatandaşların ilaç ihtiyaçlarını karşılamak için her gün belirli saatlerde hizmet veren nöbetçi eczaneler bulunmaktadır. Nöbetçi eczaneler, normal çalışma saatleri dışında açık olan eczanelerdir ve il sağlık müdürlükleri tarafından belirlenen bir program dahilinde çalışırlar. Her gün internet üzerinden yayınlanan nöbetçi eczanelerin listesi günceldir. İşte güncel Balıkesir nöbetçi eczane listesi..

En Yakın Nöbetçi Eczane Nasıl Bulunur?

En yakın nöbetçi eczane bulmak için birkaç yöntem vardır. Bunlardan biri, "e-Nabız" uygulamasını kullanmaktır. E-Nabız, Sağlık Bakanlığı’nın resmi uygulamasıdır ve kişisel sağlık bilgilerine erişim sağlar. E-Nabız uygulamasında, “Nöbetçi Eczane” sekmesine tıklayarak, konumunuza göre en yakın nöbetçi eczaneleri görebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise, En yakın nöbetçi eczaneyi bulmak için e-Devlet şifresi veya mobil imza ile E-Devlet’in resmi web sitesine (www.turkiye.gov.tr) giriş yapabilirsiniz. e-Devlet portalına giriş yaptıktan sonra, arama çubuğunu kullanarak ‘Nöbetçi Eczane’ anahtar kelime araması yapın. Arama sonuçlarından ‘TİTCK - Nöbetçi Eczane Sorgulama’ hizmetini seçin. Nöbetçi eczaneleri sorgulamak için istenen bilgileri girin. Bu bilgiler şehir ve tarih bilgileridir. İstenen bilgileri girdikten sonra ‘Sorgula’ butonuna basın.

Balıkesir'de Bu Gece Nöbetçi Eczane Hangisi?

Balıkesir'de bugün nöbetçi olan eczanelerin listesini burada bulabilirsiniz. Listede, eczanenin adı, adresi, telefon numarası ve harita üzerindeki konumu yer almaktadır. Listede yer alan eczaneler, Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü’nün resmi web sitesinden alınmaktadır.

Balıkesir ve İlçelerin Nöbetçi Eczaneleri
Balıkesir ve İlçelerin Nöbetçi Eczaneleri - İsim, Konum ve Telefon Bilgileri

Mega Menu

blogger
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Sındırgı.net | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Sındırgı için ile..