Sındırgı

Slider

SİSKAD, Sürdürülebilir Kalkınmaya Giden Yolun Haritasını Çizdi

Sosyal İnovasyon ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği olarak ;

Bugün aynı zamanda tarihi öneme sahip bir karar alıyoruz. İnsana yakışır, onurlu ve ödüllendirici bir yaşam için Dünya 2030'da daha iyi bir yer olacak.

İnsanlığın ve gezegenimizin geleceği bizim elimizdedir. Meşaleyi gelecek nesillere devredecek olan da günümüzün genç neslinin elindedir. Sürdürülebilir kalkınmaya giden yolun haritasını çıkardık; Yolculuğun başarılı olmasını ve kazanımlarının geri dönülemez olmasını sağlamak hepimizin görevi olacaktır. 

Haydi sizin de düşüncelerinize, desteğinize ihtiyaç vardır. Yanımızda görmek istiyoruz...

 Sürdürülebilir kentsel gelişim ve yönetimin halkımızın yaşam kalitesi açısından hayati önem taşıdığının bilincindeyiz. Şehirlerimizi ve insan yerleşimlerini topluluk bütünlüğünü ve kişisel güvenliği teşvik edecek ve yenilikçiliği ve istihdamı teşvik edecek şekilde yenilemek ve planlamak için yerel yönetimler ve topluluklarla birlikte çalışacağız.

Bugün aynı zamanda tarihi öneme sahip bir karar alıyoruz. İnsana yakışır, onurlu ve ödüllendirici bir yaşam sürme ve insani potansiyellerinin tamamını gerçekleştirme şansından mahrum bırakılan milyonlarca insan da dahil olmak üzere, tüm insanlar için daha iyi bir gelecek inşa etmeye kararlıyız. Yoksulluğu sona erdirmeyi başaran ilk nesil olabiliriz; tıpkı gezegeni kurtarma şansına sahip son kişi olabileceğimiz gibi. Hedeflerimize ulaşırsak dünya 2030'da daha iyi bir yer olacak.

İnsanlığın ve gezegenimizin geleceği bizim elimizdedir. Meşaleyi gelecek nesillere devredecek olan da günümüzün genç neslinin elindedir. Sürdürülebilir kalkınmaya giden yolun haritasını çıkardık; Yolculuğun başarılı olmasını ve kazanımlarının geri dönülemez olmasını sağlamak hepimizin görevi olacaktır.0

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Mega Menu

blogger
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Sındırgı.net | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Sındırgı için ile..